Hoşgeldiniz

TAYM

Biz kimiz

TAYM Firması

Dış ticaret, medikal turizm ve medikal danışmanlık başta olmak üzere birçok alanda köklü bir firmadır.

Lojistik hezimetleri

Türkiye’de ürünler satın alma sürecinin tamamlanması önce , sıra ve sonrasıdaki aşamaları her birinde ticari kolaylıklar ve hizmetler sağlayarak , amacı müşterilerine en iyi ve güvenli deneyim yaşatmak olan türkiye’de ticari hizmetleri sağlamaktadır.

medikel turizmi ve medikal danışmalık

Ayrıca medikal turizmi ve medikal danışmanlığı kolaylaştırma alanında uzmanız. Dünyadaki herkese en uygun tedavileri sağlıyoruz. Medikal danışmalığında ve tedavide size en iyi sonuçları sağlamak için müttefiklerimiz olarak tıp merkezimizi İstanbul’da bulunmaktadır. Müşterilerimize en kaliteli sağlık bakımları ve uygun fiyatları sağlamak için heyecanlıyız.

TAYM Firması

hizmerler

TAYM

lojistik hizmerler

Arap ülkelerinde ve dünyada lojistik sektöründe çalıştığı yıllar boyunca firmamız, İstanbul ve Türkiye'den ve Doğu ile Batı'yı birbirine bağlayan kapıdan Türkiye'deki müşterilerinin güvenilir lojistik destekçisi olmayı amaçlamıştır. hizmet sektöründe yılların verdiği tecrübe ile Arap dünyasına ve tüm dünya ülkelerine hizmet Lojistik ve müşterilerimizin güvenilir lojistik destekçisi olma çabamız ve nakliye lojistik ihtiyaçlarını doğru anlamamız ve engin bilgimiz İstenilen amaca ulaşmak için uluslararası ve Arap dünyasında izlenen yasa ve prosedürlerin

TAYM

medikal turizmi ve medikal danışmanlık

• Uygun fiyatlarla yüksek kaliteli medikal hizmetler arayan hastaların yolculuğu için eksiksiz rehberler sağlıyoruz.
• Hastanın beklemekle zaman kaybetmemesi için tüm tıbbi randevuları organize ediyoruz.
• Hastanın hastanede kalış öncesi ve sonrasında gerekli barınma, hasta ve ailesinden refakatçi için seyahat ve vizelerin sağlanmaktadır.
• Tedaviden önce veya sonra Türkiye'de daha uzun süre kalmak ve konaklamanın keyfini çıkarmak isteyen hastalarımız için de farklı turist paketleri sağlıyoruz.
• Hasta için güvenli bir iyileşme ve başarılı bir iyileşme sağlamak için tüm tedavi sonrası prosedürleri kolaylaştırıyoruz.